Filters
Type vermelding
Ras
Stad / Regio
Trefwoord
0/100
Prijs
€
van
€
naar
Veiligheid voor adverteerders
Leeftijd

Boomer pups te koop in Asten, Asten

7 Boomer pups te koop in Asten, Asten

Boomers behoren niet tot een ras, het is een kruising tussen 2 kleine honden, Boomer is een verzamelnaam voor allerlei kleine hondjes. Hoewel het karakter kan verschillen heeft de Boomer over het algemeen een lieve aard en is een teder schoothondje, maar ook een levendige vriend. Hij heeft een optimistische houding en houdt van spelen en ravotten. Hij is liefhebbend gericht naar zijn familie en is goed met kinderen en andere dieren.

Lees onze Boomer adviespagina voor informatie over dit hondenras.

Gebooste puppy advertenties
Boomer honden te koop in 5563, Westerhoven - Advertentie 1
15
1 uur
Boost

boomer puppies

€ 850
BoomerLeeftijd: 4 weken4 Mannelijk / 2 Vrouwelijk
yes het was weer knuffeltijd met mijn allerliefste vriendinnetje deze knappe puppies zijn bij ons in huis geboren zijn dus gewend aan kinderen worden volgens schema ontwormd met zes weken geënt , gec
martje A.
Westerhoven(24.2 kilometers afstand)
Boomer honden te koop in 5298, Liempde - Advertentie 2
8
1 uur
Boost

Boomer puppy’s

€ 700
BoomerLeeftijd: 8 weken3 Mannelijk / 4 Vrouwelijk
Dit ondeugende manneke is op zoek naar een baasje for ever. Hij heeft zijn 1e vaccinatie al gehad en is goedgekeurd door de dierenarts. Hij is op 24-4-2024 geboren en mag dus naar zijn nieuwe huisje.
Cees T.
Sint-Oedenrode(31 kilometers afstand)
Boomer honden te koop in 5341, Oss - Advertentie 3
25
7 uur
Boost

Lieve Boomer Maltezer Shih tzu pups

€ 900
BoomerLeeftijd: 7 weken5 Vrouwelijk
In 2021 wilden we een hondje kopen. Een klein, lief hondje dat in ons gezin zou passen. Onze keuze zou een Boomer worden, een kruising tussen een Shih Tzu en een Maltezer. Na veel rondkijken vielen we
Joey v.
Oss(43.8 kilometers afstand)
Alle pups
Boomer honden te koop in 6067, Linne - Advertentie 1
10
1 dag

Mooie boomer pup nala

€ 450
BoomerLeeftijd: 13 weken1 Vrouwelijk
Nala is een super mooie boomer pup. Ze loopt mij ons zonder de riem ook in de stad ze is er lief en heel speels. Wij kunnen haar helaas niet meer houden bij ons.
Shirley V.
Shirley V.
Linne(31.1 kilometers afstand)
Boomer honden te koop in 5551, Valkenswaard - Advertentie 2
2
5 dagen

Te koop boomer puppy

€ 750
BoomerLeeftijd: 6 weken2 Mannelijk / 5 Vrouwelijk
Hoi hoi. Zoals jullie zien ben ik van 7 prachtige gezonde boomer puppy's bevallen op 08-05-2024 ! ! Ik verzorg ze dan ook heel goed in sociale huiselijke kring tezamen met mijn baasje om al zoveel mog
patricia c.
patricia c.
Valkenswaard(22.5 kilometers afstand)
Boomer honden te koop in 5344, Oss - Advertentie 3
17
1 week

Prachtig lieve en mooie Boomer pups🐶 Geen fokker!

€ 1.050
BoomerLeeftijd: 7 weken5 Mannelijk / 2 Vrouwelijk
!! Geen fokker !! Laatste foto’s zijn actueel. Op 5 Mei 2024 is er bij ons in huiselijke kring een prachtig nestje boomer pups geboren van onze lieve moederhond Lexi. Er zijn maar liefst 7 lieve en
Sandra v.
Oss(42.2 kilometers afstand)
Boomer honden te koop in 5344, Oss - Advertentie 4
11
1 maand

Prachtig nestje Boomer pups (geen fokker!)

€ 1.050
Sandra v.
Oss(42.2 kilometers afstand)